Кошик
10 відгуків
+380 (67) 622-15-92
+380 (67) 626-53-46

Послуги випробувальної лабораторії

 

Для виробництва продукції, що відповідає вимогам галузевих стандартів і вимогою ДСТУ, ТОВ «Торговий Дім «Ельба» побудував і обладнав сучасну лабораторію випробувальним обладнанням виробництва фірм «CONTROLS», «TESTING», ІТЦ СКК «КОНТРОС» та ін, що дозволяє проводити всі необхідні випробування як готової продукції, так і вхідного сировини.

Лабораторія ТОВ «Торговий Дім «Ельба» пройшла атестацію в ДП «Дніпростандартметрологія», про що видано відповідне свідоцтво, яке дає право проведення випробувань у сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду, що дозволяє нам відчувати такі сировинні матеріали як щебінь, пісок, цемент, а також бетонну суміш, бетон важкий, бетонні та залізобетонні конструкції. Всі заливки спеціальної продукції супроводжуються контролем виїзної лабораторії. Це дозволяє гарантувати якість бетонних сумішей не тільки на заводі, але і безпосередньо на об'єкті замовника.

Співробітники лабораторії постійно працюють над розширенням номенклатури, вдосконаленням рецептур, розробкою нових видів бетонних сумішей з найбільш затребуваними для сучасного будівництва властивостями. Фахівцями лабораторії створені рецептури, що дозволяють прокачувати фібробетони через автобетононасос. Це унікальний продукт, який здатний знизити собівартість будівництва за рахунок зменшення армування і поліпшити якість бетону за показниками тріщиностійкості і зносостійкості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner